logo
Ana sayfa Ürünlerlycra elastane fabric çevrimiçi üretici
Sertifika
Çin SEVNNA TEXTILE Sertifikalar
Çin SEVNNA TEXTILE Sertifikalar
Müşteri yorumları
Son 10 yıldır SEVNNA TEXTILE'den kumaş satın alıyoruz ve şirketin geri dönüştürülmüş mayo ve yoga kıyafeti kumaşları tedarikçisi olarak büyümesine tanık olduk.

—— David Jones

Ben sohbet şimdi

lycra elastane fabric çevrimiçi üretim

(100)
satın almak Islak Baskı Desenli Polyester Kumaş, Spandex Likra Polyester Forma Kumaş çevrimiçi üretici

Islak Baskı Desenli Polyester Kumaş, Spandex Likra Polyester Forma Kumaş

Wet Printing 4 Way Stretch Knit Recycled Polyester Fabric Elastane Spandex Lycra Australian Activewear Brands SEVNNA TEXTILE is the Tricot 4 Way Stretch Recycled Polyester Fabric Elastane Materials mainly for ... Daha fazla bilgi edinin
2022-12-28 16:04:19
satın almak 300gm 86%Polyester + 14%Elastan Interlock Double Face için Çift örgü kumaşı çevrimiçi üretici

300gm 86%Polyester + 14%Elastan Interlock Double Face için Çift örgü kumaşı

300gsm 86%Polyester + 14%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – SPACER-A2 Model SPACER-A2 is 300gsm a double knit fabric made from 86%Polyester + 14%Elastane for Interlock Double Face. This ... Daha fazla bilgi edinin
2026-07-29 11:57:48
satın almak 250gm 82%Polyester + 18%Elastan Interlock Double Face için Çift örgü kumaşı çevrimiçi üretici

250gm 82%Polyester + 18%Elastan Interlock Double Face için Çift örgü kumaşı

250gsm 82%Polyester + 18%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – SPACER-A3 Model SPACER-A3 is 250gsm a double knit fabric made from 82%Polyester + 18%Elastane for Interlock Double Face. This ... Daha fazla bilgi edinin
2026-07-29 11:21:31
satın almak 290gsm %76 Polyester + %24 Elastan Çift Örme Kumaş, Interlock Çift Yüzeyli çevrimiçi üretici

290gsm %76 Polyester + %24 Elastan Çift Örme Kumaş, Interlock Çift Yüzeyli

290gsm 76%Polyester + 24%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – SPACER-A4 Model SPACER-A4 is 290gsm a double knit fabric made from 76%Polyester + 24%Elastane for Interlock Double Face. This ... Daha fazla bilgi edinin
2026-07-29 12:17:38
satın almak 350 gram 91% Poliester + 9% Elastan Interlock Double Face için Çift örgü kumaşı çevrimiçi üretici

350 gram 91% Poliester + 9% Elastan Interlock Double Face için Çift örgü kumaşı

350gsm 91%Polyester + 9%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – SPACER-A5 Model SPACER-A5 is 350gsm a double knit fabric made from 91%Polyester + 9%Elastane for Interlock Double Face. This page ... Daha fazla bilgi edinin
2026-07-29 11:47:42
satın almak 180gm 86% Nylon + 14% Elastan Interlock Double Face için Çift örgü kumaşı çevrimiçi üretici

180gm 86% Nylon + 14% Elastan Interlock Double Face için Çift örgü kumaşı

180gsm 86%Nylon + 14%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – JCP-3032 Model JCP-3032 is 180gsm a double knit fabric made from 86%Nylon + 14%Elastane for Interlock Double Face. This page records ... Daha fazla bilgi edinin
2026-07-29 11:46:28
satın almak UV Koruması ve Recycle Edilmiş Lycra Kumaşları çevrimiçi üretici

UV Koruması ve Recycle Edilmiş Lycra Kumaşları

Product Description: Recycled Lycra Fabric Recycled Lycra Fabric is a type of fabric that is made from Repreve Lycra fiber. This fabric is not only environmentally friendly, but also highly functional and ... Daha fazla bilgi edinin
2024-03-25 14:18:31
satın almak Atletik Giyiminiz İçin Esnek Likra Kumaşların Faydalarını Keşfedin çevrimiçi üretici

Atletik Giyiminiz İçin Esnek Likra Kumaşların Faydalarını Keşfedin

Product Description: The Stretch Lycra Fabrics product is a versatile and high-quality fabric that offers exceptional performance and comfort. This stretch yarn lycra fabric is designed to meet the needs of ... Daha fazla bilgi edinin
2025-08-29 15:54:34
satın almak Geri dönüştürülmüş Lycra kumaşı Giyim Üretimi için Yenilikçi ve Ekolojik Bilinçli Bir Çözüm çevrimiçi üretici

Geri dönüştürülmüş Lycra kumaşı Giyim Üretimi için Yenilikçi ve Ekolojik Bilinçli Bir Çözüm

Product Description: Recycled Lycra Fabric made from 91% Recycled Nylon and 9% Xtra Life Lycra offers a high-performance textile solution for swimwear and activewear that demands durability, elasticity, and ... Daha fazla bilgi edinin
2024-10-11 10:10:25
satın almak Yüksek Performanslı Giysi için Yenilikçi Geri Dönüştürülmüş Lycra Kumaşı çevrimiçi üretici

Yüksek Performanslı Giysi için Yenilikçi Geri Dönüştürülmüş Lycra Kumaşı

Product Description: Recycled Lycra Fabric for Durable and Sustainable Swimwear and Activewear Recycled Lycra Fabric made from 91% Recycled Nylon and 9% Xtra Life Lycra offers a high-performance textile ... Daha fazla bilgi edinin
2024-10-11 10:10:25
Page 8 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|